Lee cooper

POSTUP VRÁCENÍ / REKLAMACE / VÝMĚNY ZBOŽÍ

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ?


Pokud jste si nesprávně vybrali, např. velikost, provedení apod. nepoužité a nepoškozené zboží Vám po domluvě vyměníme. Prosím pečlivě si při objednávkách promyslete velikost zboží. Bližší informace o velikostech najdete v detailu výrobky případně v tabulce velikostí. V případě, že si nejste velikostí jisti, můžete nás kontaktovat na:
Email: info@mumz.cz


Adresa pro vrácení:
Brands For Kids s.r.o.
Bubenská 17
Praha 17000
(zboží v žádném případě neposílejte na dobírku)


Po přijetí provedeme kontrolu zboží a budeme Vás informovat e-mailem o očekávaném termínu vyřízení.
Doba výměny zboží je závislá na aktuálních skladových zásobách, máme-li zboží skladem, požadovanou velikost zasíláme obratem, pokud velikost nemáme a musíme doobjednat, bude to trvat 7-9 pracovních dnů

JAKÉ JSOU PODMÍNKY, ABY BYLO MOŽNÉ ZBOŽÍ VYMĚNIT NEBO VRÁTIT?1) Před odesláním zboží či už z důvodu reklamace, odstoupení od smlouvy nebo výměny zboží, je nás předem kontaktujte na email: info@mumz.cz pro hladké a bezproblémové vyřízení. Není vyžadováno zákonem, je to pro lepší přehled a online i poštovní evidenci.

2) Zboží je nutné vrátit do 14ti dnů od jeho převzetí.

3) Zboží můsí být nenošené a schopné dalšího prodeje.

4) Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Obal nebo krabice by neměl být znehodnocen.

5) Zboží nesmí být z Vaší strany jakkoli poškozeno nebo znehodnoceno.

Ve vlastním zájmu doporučujeme balík pojistit ve výši ceny zboží.

V souladu s občanským zákoníkem můžete bez udání důvodu zboží vrátit do 14 od doručení, a to:
v původním obalu (pokud zboží původní speciální obal má)
nerozbalené (pokud zboží má původní speciální obal)
se všemi doklady (doklady, které byly se zásilkou zaslány nebo nám je zašlete elektronicky emailem)

Peníze za zboží i zaslání objednávky pošleme na Váš bankovní účet či na platební kartu, kterou byla objednávka zaplacena co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Podle občanského zákoníku, nemáte právo vrátit ani vyměnit zboží, pokud jste objednávali v rámci své podnikatelské činnosti nebo pokud:
Zboží bylo upraveno podle Vašeho přání.
Zboží podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

Záruka a reklamace


Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí. Záruka se vztahuje na vady, které má zboží při převzetí, nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé nevhodným, nešetrným zacházením či mechanickým poškozením. Respektujte proto, prosím, prací a ošetřovací symboly uvedené na etiketě.
Reklamované zboží nám doručte poštou nebo osobně, návrhem na vyřízení a kontaktem na Vás. Pokud je to možné, zašlete nám ,prosím, i doklad o koupi v našem internetovém obchodě případně jeho kopii. O průběhu reklamace Vás budeme informovat.